Juvelyriniai dirbiniai su brangakmeniais gali būti gaminami pagal pasirinktą juvelyro sukurtą modelį ar individualius pageidavimus, vizijas, eskizus. Siūlomi geltono, balto, rausvo aukso ar jų kombinacijų papuošalai, išskirtinės faktūros ar originalūs brangakmenių tvirtinimai. Galimos netradicinės gintaro inkrustacijos žieduose.

Neradote norimo gaminio?

Labai svarbu, kad sukurti ir pagaminti juvelyriniai papuošalai su brangakmeniais turėtų kuo didesnę meninę ir materialinę vertę, todėl visi juvelyriniai papuošalai gaminami tik su aukštos kokybės tauriaisiais metalais, brangakmeniais, pasitelkiant visą profesionalumą bei kūrybiškumą. Taip užtikrinama aukšta juvelyro autorinių darbų vertė.

Klasikinio stiliaus mėgėjams siūlomi subtilūs, svarių formų papuošalai su brangakmeniais. Ieškantiesiems originalumo, juvelyras pasiūlys netradicinių formų ir brangakmenių inkrustavimo derinius, ar subtiliai išreikštų formų stiliaus papuošalus. Savo juvelyriniuose papuošaluose meistras naudoja ir unikalius floristinius, gamtinius motyvus.
Jei nenorite laukti ilgo gamybos proceso, ar ieškote originalios ir įspūdingos dovanos, galime Jums pasiūlyti išsirinkti papuošalą iš pagamintų unikalių juvelyro kurtų dirbinių, esančių juvelyrinių papuošalų ekspozicijoje.

Pateikite užklausą