Visais laikais buvo, yra ir bus „nemirštanti“ klasika. Klasikiniai vestuviniai žiedai visada išliks madingi ir stilingi, bei lengvai derinami su kitais papuošalais. Tačiau net ir klasikiniams vestuviniams žiedams galima suteikti šiek tiek įvairumo ir elegancijos.

Neradote norimo gaminio?

Klasikiniai vestuviniai žiedai gaminami tik pagal individualius užsakymus. Klasikinius vestuvinius žiedus gaminame iš rausvo, gelsvo, balto aukso. Galimos briliantų ar kitų brangakmenių inkrustacijos žieduose. Pas mus rasite daug įvairių klasikinių vestuvinių žiedų pavyzdžių, iš kurių nesunkiai išsirinksite Jums tinkančias žiedų formas, spalvas ir pločius. Klasikinius vestuvinius žiedus pagaminame per dviejų savaičių laikotarpį.

Visuomet madingi bei stilingi skirtingų aukso spalvų kombinacijų ar faktūriniai vestuviniai žiedai. Aukso spalvų kombinacijų vestuviniuose žieduose gali būti stilingai įterpiamos ir unikalios faktūrinės variacijos, inkrustuojami briliantai ar kiti brangakmeniai. Pas mus rasite daug įvairių vestuvinių žiedų pavyzdžių, kuriuos galėsite apžiūrėti ir pasimatuoti tik atvykę pas mus į studiją. Meistras pagamins vestuvinius žiedus ir pagal Jūsų asmeninius sumanymus bei eskizus.

Visi gaminami vestuviniai žiedai – tai rankų darbo meno kūriniai, kurių gimimui reikalingas laikas, profesionalumas ir kokybiškos medžiagos.

Pateikite užklausą