Taupantiems laiką ir nenorintiems laukti ilgo gamybos proceso Klientams, galime pasiūlyti išsirinkti iš ekspozicijoje parduodamų sužadėtuvių žiedų su briliantais, ar kitais brangakmeniais. Kas kart atnaujiname ir papildome ekspoziciją sukurtais ir pagamintais naujais sužadėtuvių žiedais. Garantuojame geros kainos ir aukštos kokybės santykį.

Neradote norimo gaminio?

Norintiems gaminti sužadėtuvių žiedą pagal individualų užsakymą, aptariame svarbiausias detales ir iš studijoje eksponuojamų sužadėtuvių žiedų modelių padedame išsirinkti žiedo dizainą, aukso spalvą ar brangakmenio dydį bei kokybę. Jei pas mus nerasite Jums patinkančio žiedo dizaino, mes Jums padėsime sukurti ir įgyvendinti Jūsų idėją, atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir galimybes.

Profesionalaus juvelyro Daliaus Kudabos rankomis kuriami unikalūs auksiniai sužadėtuvių žiedai. Sužadėtuvių žiedai gali būti klasikinio stiliaus, išlaikant pritaikomumo ir dizaino santykį. Gaminami gali būti ir originalių, meistro sukurtų išskirtinių faktūrų ar formų sužadėtuvių žiedai. Pasitelkiant profesionalumą ir kūrybiškumą, atsižvelgiame į kiekvieno Kliento individualius pageidavimus, lanksčiai deriname užsakymo detales ir per sutartą laiką kokybiškai įgyvendiname net reikliausių Klientų sumanymus.

Pateikite užklausą