Pagal individualius Klientų pageidavimus arba pasirinktą vestuvinių žiedų modelį profesionalus meistras sukurs ir pagamins Jums išskirtinius ir originalius vestuvinius žiedus su gintarais. Tai netradicinis, tačiau itin stilingas, gamtos įkvėptas sprendimas, puikiai įprasminantis svarbiausios gyvenimo dienos išgyvenimus.

Neradote norimo gaminio?

Vestuviniai žiedai su gintarais gali būti gaminami iš rausvo, geltono ar balto aukso, taip pat aukso spalvų kombinacijų ir gintaro deriniais. Taip pat siūloma plati gintaro spalvų paletė: nuo itin šviesaus iki sodraus raudonmedžio gintaro. Visi kuriami aukso ir gintaro deriniai – unikalūs ir neįprasti, turintys didelę meninę ir materialinę vertę. Jų spalvinės gamos, perėjimai ir formos kruopščiai derinamos profesionalaus juvelyro. Į gintarą gali būti inkrustuojamos auksinės monogramos. Galimi gintaro deriniai su briliantais.

Kaskart procesą, kai kuriami vestuviniai žiedai su gintarais, lydi nauji atradimai. Stengiamės šiais atradimais nuolat papildyti žiedų ir kitų juvelyrinių papuošalų ekspozicijas. Būkite įkvėpti mūsų kūrinių.

Pateikite užklausą